Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Vážení občania, Podrečanci, priatelia obce Podrečany a podnikatelia!Vytlačiť
 

Občianske združenie Naše Podrečany sa aj v tomto roku uchádza o Vašu podporu vo forme darovania 2% alebo 3% zo zaplatenej dane z príjmov za rok 2018. Prostriedky, ktoré takto vďaka Vám združenie získa, použijeme na organizáciu a podporu aktivít v oblasti kultúry, športu, aktívneho odpočinku, voľno-časových aktivít a záujmových krúžkov pre deti a mládež.

 

OZ Naše Podrečany vyniklo v  roku 2015 s cieľom podporiť skvalitnenie života obyvateľov obce, komunitný rozvoj a dobrovoľníctvo. V priebehu rokov sme sa podieľali na organizovaní posedenia pod názvom „Fašiangové tradície a páračky“, tiež na podujatí k Vianociam „Vianoce a rozsvietenie stromčeka“, organizovali sme Deň detí a v spolupráci s obcou „Stolnotenisový turnaj“. Aj vďaka Vám môžeme činnosti pokračovať a v priebehu nasledujúcich rokov realizovať aktivity pre obyvateľov obce.

 

Darujte 2% z Vašich daní našej obci.

 

Pre fyzické osoby, ktoré majú príjem len zo závislej činnosti (zamestnanci) a ktoré požiadali svojho zamestnávateľa o vykonanie ročného zúčtovania zaplatených preddavkov na daň, zasielame príslušné tlačivá, ktoré je potrebné vyplniť. Právnické osoby a fyzické osoby, ktoré si samé podávajú daňové priznanie, uvedú poukázanie podielu zaplatenej dane priamo na daňovom priznaní.

 

Ďakujeme, že aj týmto spôsobom podporujete obec Podrečany.

 


Identifikačné údaje občianskeho združenia :

Názov : Naše Podrečany

Právna forma: občianske združenie

Sídlo : Podrečany 176, 985 55 Podrečany           IČO : 50052811


 

Postup krokov na poukázanie 2% pre zamestnancov, ktorí požiadali svojho zamestnávateľa o vykonanie ročného zúčtovania zaplatených preddavkov na daň z príjmov.

 

  1. Ak Vám zamestnávateľ vykonáva ročné zúčtovanie zaplatených preddavkov na daň, potom ho požiadajte, aby Vám vystavil alebo vyplnil tlačivo Potvrdenie o zaplatení dane“.
  2. Z tohto Potvrdenia si viete zistiť dátum zaplatenia dane a vypočítať 2% z Vašej zaplatenej dane. Táto suma musí byť minimálne 3 €.
  3. Vyplníte tlačivo Vyhlásenie, sú tam už predplnené informácie o združení.
  4. Vyplnené tlačivo Vyhlásenia nezabudnite podpísať. Inak je tlačivo neplatné.
  5. Obe vyplnené tlačivá, teda Vyhlásenie spolu s Potvrdením môžete doručiť do 28.04.2019 ktorémukoľvek členovi OZ Naše Podrečany, prípadne na adresu sídla združenia (adresa rodiny Kubíčekovej) a my zabezpečíme odovzdanie tlačiva na DÚ v LC. Alebo potom do 30.04.2019 na daňový úrad podľa miesta Vášho bydliska.

 

Tlačivá môžete získať:

  • na internetovej stránke obce www.podrecany.sk
  • na obecnom úrade
  • prípadne napíšte na nasepodrecany@gmail.com, alebo zavolajte na 0905 186 983 a zabezpečíme vám ich a zodpovieme na akékoľvek otázky, prípadne poradíme pri vypĺňaní

 

vyhlásenie.png

 

Potvrdenie o zaplatení dane potvrdenie.pdf potvrdenie.pdf (80.9 kB)

 
 

dnes je: 22.4.2019

meniny má: Slavomír

webygroup
ÚvodÚvodná stránka