Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

VOĽBY DO VÚC BB

                   

                                 POČET A PODIEL PLATNÝCH HLASOV

                                   ODOVZDANÝCH PRE KANDIDÁTOV NA PREDSEDU VUCBB         Počet voličov: 475

Volebná účasť: 146 voličov                Počet platných hlasov: 143                                            

                                          
poradie na
hlas.lístku

 
1
meno

 
Viliam
 
priezvisko

 
Baňák

 
JEDNOTA-ĽSS
počet
hlasov
 spolu

997
%

 
0,48
počet
hlasov
- Podrečany

0
2
Miroslav
 
Gálik
NaS - ns
1 632
0,79
2
3
Pavel
 
Greksa
NEKA
2 271
1,11
15
4
Martin
 
Juhaniak
NEKA
19 785
9,68
10
5
Michal
 
Kantor
SZS
725
0,35
0
6
Igor
 
Kašper
NEKA
21 741
10,64
14
7
Martin
 
Klus
SaS, OBYČAJNÍ
ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, KDH, OKS
1 877
0,91
0
8
Vojtech
 
Kökény
SRK
1 563
0,76
0
9
Marian
 
Kotleba
ĽS Naše Slovensko
47 502
23,24
36
10
Ján
 
Lunter
NEKA
99 169
48,53
65
11
Stanislav
 
Mičev
NEKA
1 130
0,55
1
12
Zdenek
 
Očovan
NAJ
219
0,10
0
13
Alena
 
Pivovarčiová
NP
553
0,27
0
14
Ivan
 
Saktor
NEKA
589
0,28
0
15
Jozef
 
Sásik
Slovenská ľudová strana (SĽS)
392
0,19
0
16
Jozef
 
Šimko
NEKA
1 698
0,83
1
17
Milan
 
Urbáni
STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA (SMS)
2 478
1,21
0

 

POČET A PODIEL PLATNÝCH HLASOV ODOVZDANÝCH PRE KANDIDÁTOV NA POSLANCOV PODĽA ÚZEMNÉHO ČLENENIA

Kandidáti za Volebný obvod č. 6 Lučenec

Počet voličov: 475

Volebná účasť: 146 voličov                Počet platných hlasov: 143    

Poradie 
na
hlasov.
lístku
Meno
Priezvisko
Politický subjekt
Počet 
platných
hlasov
Podiel 
platných
hlasov
v %
Počet
hlasov-
Podreča-
ny
1
Attila
Agócs
MOST - HÍD

3 921

5,63

11

2
Milan
Alberti
NEKA

747

1,07

13

3
Pavol
Baculík
NEKA

4 962

7,13

37

4
Zoltán
Balog
NEKA

546

0,78

0

5
Jozef
Bari
SRK

306

0,43

1

6
Matej
Bella
STRANA
MODERNÉHO
SLOVENSKA
(SMS)

462

0,66

0

7
Péter
Csúsz
SMK-MKP

3 671

5,27

6

8
Lukáš
Čavoj
NEKA

944

1,35

4

9
Radoslav
Čičmanec
DOMA DOBRE

1 264

1,81

19

10
Július
Čipčala
SRK

232

0,33

0

11
Ondrej
Drugda
Slovenská ľudová
strana
(SĽS)

334

0,48

2

12
Karol
Ferencz
MOST - HÍD

563

0,80

0

13
Pavel
Greksa
NEKA

4 063

5,84

50

14
Péter
György
SMK-MKP

2 008

2,88

0

15
Jana
Haláková
SMER-SD

2 086

2,99

12

16
Branislav
Hámorník
SMER-SD

4 069

5,84

33

17
Marek
Hudec
ĽS Naše Slovensko

1 373

1,97

9

18
Radoslav
Jánošik
ĽS Naše Slovensko

1 556

2,23

14

19
Lucia
Kašiarová
KSS

729

1,04

1

20
František
Kelemen
Slovenská ľudová
strana
(SĽS)

219

0,31

1

21
László
Kerekes
SMK-MKP

1 852

2,66

1

22
Štefan
Kertész
MOST - HÍD

541

0,77

3

23
Michal
Kováč
SaS, OBYČAJNÍ
ĽUDIA
a nezávislé
osobnosti (OĽANO),
NOVA, KDH, OKS

1 321

1,89

4

24
Monika
Kováčová
Slovenská ľudová
strana
(SĽS)

280

0,40

5

25
Jozef
Kramec
SaS, OBYČAJN
Í ĽUDIA
a nezávislé
osobnosti (OĽANO),
NOVA, KDH, OKS

951

1,36

1

26
Pavol
Križo
SNS

1 765

2,53

29

27
Zaher
Mahmoud
SaS, OBYČAJNÍ
ĽUDIA
a nezávislé
osobnosti
(OĽANO), NOVA, KDH,
OKS

2 818

4,05

27

28
Zoltán
Marcinkó
SMK-MKP

1 590

2,28

0

29
István
Mázik
MKDA-MKDSZ

572

0,82

1

30
Ján
Mičuda
SMER-SD

2 398

3,44

51

31
Denisa
Nincová
NEKA

1 974

2,83

21

32
Peter
Pánik
Slovenská ľudová
strana
(SĽS)

148

0,21

3

33
Vojtech
Papp
ĽS Naše Slovensko

1 170

1,68

3

34
Juraj
Pelč
NEKA

3 988

5,73

37

35
Veronika
Poznánová
STRANA
MODERNÉHO
SLOVENSKA
(SMS)

241

0,34

3

36
Rudolf
Slivka
SNS

3 285

4,72

50

37
Milan
Spodniak
DOMA DOBRE

2 877

4,13

13

38
Patrik
Svediak
SME RODINA -
Boris Kollár

406

0,58

3

39
Ján
Svoreň
KSS

530

0,76

6

40
Zsuzsanna
Szvorák
SMK-MKP

2 653

3,81

0

41
Marian
Šulek
KSS

311

0,44

1

42
Tibor
Tóth
MOST - HÍD

488

0,70

0

43
Jozef
Týnus
ĽS Naše Slovensko

1 077

1,54

13

44
Anna
Václavíková
SaS, OBYČAJN
Í ĽUDIA
a nezávislé
osobnosti
(OĽANO),NOVA,
KDH, OKS

2 266

3,25

12

 

A. Do zastupiteľstva  BANSKOBYSTRICKÉHO samosprávneho kraja boli zvolení:
Meno, priezvisko, politická strana 1)
Volebný obvod č.1 Banská Bystrica
Ing. Igor Kašper, nezávislý kandidát
Mgr. Ondrej Lunter, nezávislý kandidát
Mgr. art. Viera Dubačová, nezávislý kandidát
Mgr. Jakub Gajdošík, SMER – sociálna demokracia
Ing. Martin Turčan, nezávislý kandidát
Ing. Mgr. Marian Kotleba, Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko
Ľubomír Motyčka, SMER - sociálna demokracia
PhDr. Ľubica Laššáková, SMER – sociálna demokracia
Volebný obvod č.2 Banská Štiavnica
Mgr. Mikuláš Pál, nezávislý kandidát
Volebný obvod č.3 Brezno
JUDr. Tomáš Abel, PhD., nezávislý kandidát
Mgr. Martin Juhaniak, nezávislý kandidát
MUDr. Eva Laurinc Wolframová, nezávislý kandidát
Mgr. Daniel Struhár, nezávislý kandidát,
Ing. Miroslav Fašang, nezávislý kandidát
Volebný obvod č.4 Detva
Mgr. Stanislav Horník, nezávislý kandidát,
Ing. Ján Šufliarský, nezávislý kandidát
Mgr. art. Roman Malatinec, SMER – sociálna demokracia
Volebný obvod č.5 Krupina
Mgr. Maroš Skopál, Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé
osobnosti(OĽANO), NOVA, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna
strana
Ing. Radoslav Vazan, nezávislý kandidát
Volebný obvod č.6 Lučenec
Mgr. Pavol Baculík, nezávislý kandidát
Ing. Branislav Hámorník, SMER – sociálna demokracia
Ing. Pavel Greksa, nezávislý kandidát
MUDr. Juraj Pelč, nezávislý kandidát
Mgr. Attila Agócs, PhD., MOST - HÍD
Volebný obvod č.7 Poltár
MUDr. Andrea Baníková, Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé
osobnosti(OĽANO), NOVA, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna
strana
Ing. Ján Chromek, SMER – sociálna demokracia
Volebný obvod č.8 Revúca
MVDr. Milan Kolesár, Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé
osobnosti(OĽANO), NOVA, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna
strana
Ing. Július Laššan, SMER – sociálna demokracia
Ing. Július Buchta, Slovenská národná strana
Volebný obvod č.9 Rimavská Sobota
MUDr. Peter Juhász, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja
JUDr. Jozef Šimko, nezávislý kandidát
Ing. Zoltán Cziprusz, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja
Mgr. Michal Bagačka, SMER – sociálna demokracia
Ferenc Auxt, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja
Ing. Ladislav Rigó, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja
Volebný obvod č.10 Veľký Krtíš
MUDr. Mirko Trojčák, SMER – sociálna demokracia
MUDr. Ondrej Kollár, SMER – sociálna demokracia
László Jámbor, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja
Volebný obvod č.11 Zvolen
Matej Snopko, nezávislý kandidát
Ing. Peter Košík, PhD., nezávislý kandidát
PhDr. Ján Beljak, PhD., Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé
osobnosti(OĽANO), NOVA, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna
strana
MUDr. Jozef Ježík, SMER – sociálna demokracia
MUDR. Milan Čarnoký, nezávislý kandidát
Volebný obvod č.12 Žarnovica
Kamil Danko, SMER-sociálna demokracia
Mgr. Ján Havran, SMER – sociálna demokracia
Volebný obvod č.13 Žiar nad Hronom
MUDr. Ladislav Kukolík, nezávislý kandidát
Ing. Mgr. Božena Kováčová, MHA, SMER-sociálna demokracia
Bc. Daniel Gelien, nezávislý kandidát
MUDr. Vladimír Flimer, SMER-sociálna demokracia


B.  Za predsedu Banskobystrického samosprávneho kraja bol zvolený:
Ing. Ján Lunter, nezávislý kandidát

 


 

dnes je: 15.12.2017

meniny má: Ivica

webygroup
ÚvodÚvodná stránka